Seko mums Šodien saziedoti jau 380.00 €

Atbalsts Edijam Bondaram

Mērķis: delfīnterapija
Gadā nepieciešams: 1590 Ls gadā
Edijs Bondars, dz.g. 2002., Balvu nov., Bērzpils

Edijam ir autisms, izteikti valodas traucējumi, zēns runā vien dažus vārdus. Zēns dzīvo savā pasaulītē.
Ediju aizrauj rotaļas ar spēļu mašīnītēm, patīk braukt ar velosipēdu. Zēns labprāt  zīmē, krāso ar krāsām, patīk veidot no plastilīna dažādas figūriņas. Ilgstoši uzmanību  Edijs noturēt nespēj.

Edijs ar mazo māsiņu un vecākiem dzīvo Balvu rajona Bērzpilī. Zēns apmeklē Eglaines pamatskolu, mācās pie speciālā pedagoga, pēc speciālās mācību programmas. Edijs ar prieku apmeklē skolu. Uzlabojas zēna  kontakts ar vienaudžiem.

Zēns ir iemācījies nosaukt burtus, ciparus, rakstīt no tāfeles. Edija izruna vēl aizvien ir ļoti neskaidra.  Edijs cenšas atkārtot vārdus, kaut neskaidri tomēr tas ir solis uz priekšu.

Ar ziedotāju atbalstu Edijam jau ir bijusi  iespēja saņemt 8 delfīnterapijas kursus. Pēc delfīnterapijas ir uzlabojusies  zēna elektroencefologramma. Ir pazuduši epileptiskie viļņi, uzlabojusies smadzeņu darbība un imūnsistēma. Tas nozīme, ka Edijs sāk domāt.

Delfīnterpija ir alternatīvā psihiatriskā ārstniecības metode. Tā palīdz attīstīt spēju labāk iejusties šajā pasaulē, veidot kontaktu ar apkārtējiem, mazināt spriedzi, palielināt koncentrēšanās spēju un valodas attīstību. Viena šāda rehabilitācijas kursa izmaksas ir 1590 latu. Ģimene lūdz atkārtotu palīdzību Edijam, lai varētu turpināt ārstēšanos.

 Palīdzēsim Edijam uzlabot savu veselību!

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Gaismas ceļš Donbasam

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzi Turcijai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 103.17 €