Seko mums Šodien saziedoti jau 4,746.00 €

Atbalsts Dānielam Vikentjevam

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4200 latu
Dāniels Vikentjevs, dz.g. 2001., Koknese

Daniels piedzima priekšlaicīgi( 28. nedēļa).Daniels pats nevar sēdēt, staigāt, apģērbties, nevar noturēt līdzsvaru, neklausa arī labā roka. Dānielam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka.

Daniels ir intelektuāli attīstīts un šajā ziņā neatšķiras no vienaudžiem. Ļoti patīk klausīties pasakas, zīmēt un dziedāt. Zēns ar prieku tver visu, ko piedāvā apkārtējā pasaule.

Zēns ir saņēmis 24 rehabilitācijas kursus: Vaivaros, Līgatnē, Baltezerā, Gaiļezerā, Bērnu slimnīcā. Daniela rehabilitācijai var palīdzēt Starptautiskā rehabilitācijas klīnika Truskavecā un delfinārijs Odesā.
Liels atbalsts veselības uzlabošanai būtu velotrenažieris spastiku noņemšanai, kura summa ir 1800Ls.

Lai Daniels varētu turpināt ārstēties, kopā nepieciešami 4200 lati. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi vēršas ar lūgumu palīdzēt.

Daniela ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu un dotu iespēju zēnam atveseļoties!

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Timuram Krasanovam

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 564.78 €