Seko mums Šodien saziedoti jau 446.00 €

Atbalsts Danielai Caunītei

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 3200 latu
Daniela Caunīte, dz.g. 2002.

 Kad Danielai bija 7 mēneši, ārsti atklāja, kā meitenītei ir bērnu cerebrālā trieka. Taču vecāki nepadevās un cīnījās par mazulītes nākotni. Danielas vecākiem sava meitiņa ir vismīļākā un skaistākā, tādēļ viņi dara visu, lai viņai palīdzētu.

Kā novēroja Danielas māmiņa, tad pēc trešā rehabilitācijas kursa saņemšanas, bērniņš pārliecinošāk un drošāk sēž, turot bērnu pie rociņām, viņš cenšas nostāvēt un jūtas daudz pašapzinīgāk.

Par saviem un ziedotāju līdzekļiem ģimene jau vairākas reizes pabija Truskavecā starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Ukrainā, tomēr bērna veselības uzlabošanai nepieciešams rehabilitāciju turpināt, bet vecākiem naudas nav. 

Projekts ievietots  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Iļjam Baranovam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Bez Tevis nav uzvaras!

Stiprini Stipros

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 169.17 €