Seko mums Šodien saziedoti jau 180.00 €

Atbalsts Artūram Vasiļevičam

Artūrs Vasiļēvičs, dz. g. 2006., Rīga

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un rehabilitācija tiks nodrošināta ilgākam laika posmam!

Artūrs ir 11 gadus vecs atklāts un labsirdīgs zēns. Viņu ir skārusi slimība - bērnu cerebrālā trieka, jauktā forma. Zēnam ir spastiski ataktiska gaita ar balstu uz pēdu priekšējām daļām un hiperlocīgi ceļgali.  Pazemināts muskuļu tonuss kājās un pēdu deformācija. Problēmas sagādā arī kustību koordinācija. Atpaliek arī Artūra runa. 

Novērojami roku motorikas traucējumi, maz attīstīta roku sīko muskuļu motorika, runa ir palēnināta, traucēta kopējā motorika.
Tomēr neskatoties uz visām veselības problēmām, Artūrs patstāvīgi staigā un zēnam ir liela apņēmība un motivācija veikt dažādus rehabilitācijas pasākumus.

Artūrs mācās 3. klasē logopēdiskā grupā. Zēns izrāda interesi par mācībām. Brīvajā laikā Artūram patīk spēlēties ar lego.
Lai Artūra veselība turpinātu uzlaboties, ir nepieciešams regulārs rehabilitācijas darbs ikdienā.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai varētu Artūram nodrošināt:

  • Individuālās nodarbības ar fizioterapeitu (96 nodarbības) -1152 eiro;
  • peldēšanas nodarbības peldbaseinā (88 nodarbības) – 792 eiro;
  • reitterapija (48 nodarbības) – 720 eiro.

Lai nodrošinātu Artūram nepieciešamos rehabilitācijas pakalpojumus 2018. gadā, kopā nepieciešami 2664 eiro, no kuriem 1306 eiro jau ir pieejami no iepriekš saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2018. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1358 eiro.  

Palīdzēsim Artūram!

 

Projekts ievietots portālā 19.01.2018

Projekts noslēgts 20.02.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Namiņš bērniem

Palīdzība Jeļenai Kirhenšteinei

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Erdi Guleram

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

511 335.72 €