Seko mums Šodien saziedoti jau 7,224.70 €

Atbalsts Artūram Lipiņam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā, delfīnterapija
Gadā nepieciešams: 3500 lati
Artūrs Lipiņš, dz.g. 1999., Krāslava

Artūru no vienaudžiem un rotaļu biedriem viņu atšķir tas, ka zēna labā kāja un labā roka nekustas brīvi. Jau kopš dzimšanas Artūra diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka, stājas un valodas traucējumi.

Divas līdz trīs reizes gadā māmiņa un tētis nodrošina zēnam ārstniecību un rehabilitāciju slimnīcā Gaiļezers un „Vaivaros”. Artūrs ir gudrs puika, mācās ar interesi, ļoti mīl savu jaunāko brālīti. Bet ir arī kautrīgs, šaubīgs, bailīgs.

Ar Ziedot.lv ziedotāju atbalstu Artūram bija iespēja veikt delfīnu terapiju Ukrainā, Jevpatorijas ārstēšanas bāzē. Pēc šīs terapijas Artūram bija daudz iespaidu, emociju. Uzlabojās valoda, zēns vairāk var darboties ar labo roku.
Lai Artūrs varētu turpināt ārstēties, nepieciešami 3500 lati. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi vēršas ar lūgumu palīdzēt. Artūra ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu un dotu iespēju zēnam atveseļoties!

Projekts ievietots portālā  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Diānai Priedei

Palīdzība Daria Vaseho

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 952 159.30 €