Seko mums Šodien saziedoti jau 509.71 €

Atbalsts Artemijam Mutovkinam

Artēmijs ir 14 gadus vecs pusaudzis, kuram jau no mazotnes ārsti ir uzstādījuši virkni diagnožu - bērnu cerebrālā trieka, 5.pakāpes vājdzirdība (izmanto dzirdes kohleāro implantu), vidēji smaga garīga atpalicība un psihoemocionāli attīstības traucējumi.

Artēmijs ikdienā apmeklē skolu. Vislielākās grūtības zēnam sagādā valoda. Tā kā vārdu krājums ir niecīgs (ap 15 vārdu un ap 10 vārdu izdomā pats), Artēmijs cenšas sazināties ar apkārtējiem, izmantojot skaņas, mīmiku, žestus un citus neverbālās komunikācijas veidus. Tomēr tas ir tik grūti saprast bērnu, ja nav attīstīta ekspresīvā valoda. Ar ziedotāju atbalstu Artēmijs vairākas reizes ir apmeklējis delfīnterapiju, kas puisim palīdzējusi vairāk atraisīties un iemācīties pielietot kādu jaunu vārdu. Lai veicinātu zēnam valodas attīstību un nostiprinātu kāju un muguras muskuļus, speciālisti rekomendē turpināt delfīnterapiju un reitterapiju.

Artēmija vecāki apmaksā dēlam baseina apmeklējumu, vingrošanas nodarbības un kohleārā implanta uzturēšanas izdevumus, bet visam nepietiek līdzekļu.

Artēmija vecāki lūdz ziedotāju atbalstu, lai zēns varētu saņemt:

  • Pedagoģiskās jāšanas nodarbības (52 x15 EUR) – 780 eiro;
  • Delfīnterapiju un ar to saistītos izdevumus – 1000 eiro.

Lai nodrošinātu Artēmijam rehabilitācijas pakalpojumus kopā nepieciešami 1780 eiro.

Palīdzēsim Artēmijam!

Projekts ievietots portālā 03.12.2018

Projekts noslēgts 09.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 351.85 €