Seko mums Šodien saziedoti jau 4,612.60 €

Atbalsts Antonijam Nesonam

Mērķis: Rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 5800 latu
Antonijs Nesons, dz.g. 2003., Rīga

Antonijs ir dzīvespriecīgs un zinātkārs zēns, kurš vēlētos izaugt un kļūt par ārstu. Viņš pazīst visus alfabēta burtus un māk skaitīt līdz desmit. Tomēr zēns joprojām nestaigā. Antonija diagnoze – bērnu cerebrālā trieka.

Antonijs piedzima 29.grūtniecības nedēļā un svēra tikai 1400 gramus. Pirmos pusotrus dzīves mēnešus zēns pavadīja inkubatorā, neskaitāmu vadiņu un trubiņu ieskauts. Tikai divarpus mēnešu vecumā, kad Antonija svars bija 2300 grami, viņš tika pirmo reizi izrakstīts no slimnīcas un ieraudzīja savas mājas.

Katrs rehabilitācijas kurss zēnam dod veselības uzlabojumu. Tagad viņš jau pārvietojas četrrāpus un turoties var nedaudz pacelties kājās. uzlabojās sīkās motorikas funkcijas. Paldies visiem, kas palīdzēja!

Antonija mamma tic, ka viņai būs iespēja palīdzēt savam bērnam, jo viņa zina, ka šai pasaulē ir cilvēki, kuri var un vēlas palīdzēt tiem, kam šī palīdzība ir ļoti vajadzīga. Viņas un Antonija sapnis ir, lai zēns spētu pats staigāt.

Rehabilitācija plānota Starptautiskā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, delfinārijā Jevpatorijā un rehabilitācijas centrā „Vaivari”.

Palīdzēsim ar ziedojumiem, lai Antonijam būtu cerība staigāt!

Projekts ievietots portālā  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Karo droši!

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Dominikam Kūlam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 756 115.74 €