Seko mums Šodien saziedoti jau 6,113.74 €

Atbalsts Aleksandram Taraškēvičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Aleksandram ir trīspadsmit gadi. Zēns  piedzima ar Dauna sindromu un viņam ir vidēji smaga garīga atpalicība. Ģimenei zēns ir vismīļākais un dārgākais pasaulē, vecāki rūpējas par dēlu cik ir viņu spēkos. Kad Aleksandrs 7 gadu vecumā sāka runāt, viņu saprata tikai mamma. Zēna valoda apkārtējiem ir nesaprotama. Pateicoties saņemtajai ārstēšanai un rehabilitācijai, Aleksandram ir vērojami uzlabojumi. Zēns iemācījies pats uzdot jautājumus un ierakstīt savas vēlmes burtnīcā. Pie katras darbības ir nepieciešams laiks līdz zēns saprot, kas viņam tiek jautāts vai stāstīts.

Zēnam ir ne tikai mentāli traucējumi, bet arī kustību traucējumi. Aleksandrs prot lasīt, bet raksta ar lielām grūtībām, jo rokas ir ļoti vājas, pirksti “neklausa”. Zēnam patīk darboties ar plastilīnu. Mīļāka nodarbe ir peldēšana, kuras laikā Aleksandrs gūst daudz pozitīvu emociju.

Mammas klātbūtne nepieciešama ik mirkli. Ņemot vērā vājo muskulatūru, Aleksandram ir sākusies mugurkaula deformācija - skolioze. Aleksandrs apmeklē daiļslidošanas treniņus. Vislielāko prieku un pozitīvas emocijas sniedz tikšanās ar dzīvniekiem. Zoodārza apmeklējumi ir svētku diena, kad smaids nepazūd no zēna sejas.

Lai veicinātu Aleksandra attīstību uz labotu zēna stāju, gaitu, koordināciju, emocionālo attīstību un mazinātu neiroloģiskos simptomus, nepieciešama regulāra rehabilitācijai, jo katra terapija dod rezultātu, ja to dara regulāri.

Aleksandra ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai zēns arī turpmāk varētu saņemt:

  • Defektologa-logopēda nodarbības (48 x 20 EUR) – 960 eiro;
  • Reitterapija (24 x 10 EUR) – 240 eiro;
  • Osteopātiskā ārstniecība (6 X 70 EUR) – 420 eiro;
  • Delfīnterapija un ar to saistītie izdevumi– 830 eiro.

Lai nodrošinātu Aleksandram rehabilitācijas pakalpojumus pusgadam, kopā nepieciešami 2450 eiro, no kuriem 1679 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 771 eiro.

Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 09.01.2019

Projekts noslēgts 10.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērna sargeņģelis

Piepildi bērniņa sapni!

"Cimdiņš" kustībā

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

984 646.72 €