Seko mums Šodien saziedoti jau 1,291.52 €

Atbalsts Aleksandram Taraškēvičam

Trīspadsmit gadus vecajam Aleksandram vislielāko prieku un pozitīvas emocijas sniedz tikšanās ar dzīvniekiem. Zoodārza apmeklējumi ir svētku diena, kad smaids nepazūd no zēna sejas.

Aleksandrs piedzima ar Dauna sindromu, zēnam ir vidēji smaga garīga atpalicība. Ģimenei zēns ir vismīļākais un dārgākais pasaulē, vecāki rūpējas par dēlu cik ir viņu spēkos. Kad Aleksandrs 7 gadu vecumā sāka runāt, viņu saprata tikai mamma. Zēna valoda apkārtējiem ir nesaprotama. Pateicoties saņemtajai ārstēšanai un rehabilitācijai, Aleksandram ir vērojami uzlabojumi. Zēns iemācījies pats uzdot jautājumus un ierakstīt savas vēlmes burtnīcā. Pie katras darbības ir nepieciešams laiks līdz zēns saprot, kas viņam tiek jautāts vai stāstīts.

Zēnam ir ne tikai mentāli traucējumi, bet arī kustību traucējumi. Aleksandrs prot lasīt, bet raksta ar lielām grūtībām, jo rokas ir ļoti vājas, pirksti “neklausa”. Zēnam patīk darboties ar plastilīnu. Mīļāka nodarbe ir peldēšana, kuras laikā Aleksandrs gūst daudz pozitīvu emociju.

Mammas klātbūtne nepieciešama ik mirkli. Ņemot vērā vājo muskulatūru, Aleksandram ir sākusies mugurkaula deformācija - skolioze. Aleksandrs apmeklē daiļslidošanas treniņus.

Lai veicinātu Aleksandra attīstību uz labotu zēna stāju, gaitu, koordināciju, emocionālo attīstību, mazinātu neiroloģiskos simptomus nepieciešama regulāra rehabilitācijai, jo katra terapija dod rezultātu, ja to dara regulāri.

Aleksandra ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai zēns arī turpmāk varētu saņemt:

Defektologa-logopēda nodarbības (48 x 20 EUR) – 960 eiro;

Reitterapija (24 x 10 EUR) – 240 eiro;

Osteopātiskā ārstniecība (6 X 70 EUR) – 420 eiro;

Delfīnterapija un ar to saistītie izdevumi– 830 eiro.

Lai nodrošinātu Aleksandram rehabilitācijas pakalpojumus pusgadam kopā nepieciešami 2450 eiro.

Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 11.07.2018

Projekts noslēgts 09.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Pilsētas kaķu dzīve

Dakteris Poga

Palīdzība Jūlijai Aņisimovai

Atkārtota palīdzība Evai Teimanei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 133.66 €