Seko mums Šodien saziedoti jau 4,746.00 €

Atbalsts Aleksam Bebrišam- Fedotovam

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina
Gadā nepieciešams: 2000 latu
Alekss Bebrišs- Fedotovs, dz.g. 2004., Rīga

Alekss savā mūžā  jau pārcietis astoņas operācijas. Kopš dzimšanas zēns slimo ar artrogripozi smagā formā. Tas nozīmē lielas problēmas ar locītavām, muskuļiem un saitēm. Zēnam ir ļoti grūti staigāt bez palīgierīcēm, jo slimības problēmas ir gan gūžām, ceļiem un pēdām. Ar ziedotāju atbalstu Aleksam tika sagādātas ortozes, kas palīdz zēnam staigāt.

Tagad zēns staigā, diagnoze nav tik smagā formā, bet ir nepārtraukti jācīnās par dēla veselību. Ik uz soļa nepieciešama pieaugušā palīdzība. Alekss ir ļoti jautrs puika. Viņam ļoti gribās būt veselam, un darīt visu, ko dara citi bērni.

Ir ļoti nepieciešams rehabilitācijas kurss Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā. Lai Aleksam palīdzētu nepieciešami 2000Ls
Aleksa māmiņa izsaka pateicību ziedotājiem un cer, ka varēs dēlam dot šo tik ļoti nepieciešamo rehabilitāciju Ukrainā.

Projekts ievietots portālā  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Timuram Krasanovam

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzi bērniem staigāt!

Labas Ziņas*

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 564.78 €