Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Atbalsts Adriānai Meļehovai

Mērķis: Rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 1387 lati

Adriāna Meļehova, dz.g. 1999., Jēkabpils 

 Meitene piedzima priekšlaicīgi un viņas pamatdiagnoze ir BCT- spastiska tetraparēze, PMA un valodas aizture.

Adriāna slimo kopš dzimšanas , nestaigā, nevar patstāvīgi apģērbties un labā roka ir mazkustīga. Meitene pārvietojas rāpus un iet ar staiguli pieaugušā pavadībā. Izdarītas divas ortopēdiskās operācijas.

Adriāna mācās 4. klasē. Meitenei ir mājas apmācība, apmeklē logopēda nodarbības. Ar dvīņu māsas starpniecību uzzina visu par klases un skolas dzīvi. Interesē viss apkārt  notiekošais, izsaka savu viedokli.

Patīk spēlēties, skatīties TV pārraides un klausīties grāmatas, ko lasa priekšā. Var dzirdēto atstāstīt tuvu tekstam. Pati nelasa, burtus pazīst daļēji.

Adriāna iziet rehabilitācijas kursus NRC „Vaivari”. Ir nepieciešams tos atkārtot. Ģimenei tādu līdzekļu nav, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu.

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Miķelim Eglītim

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Ārstnieciskā masāža

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 389.13 €