Seko mums Šodien saziedoti jau 5,905.74 €

Atbalsts Adelīnai Buhrjakovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Adelīnai nepieciešamā summa saziedota.

Adelīnai ir 13 gadi. Meitene piedzima priekšlaikus un pirmās divas dzīves nedēļas pavadīja reanimācijā. Par spīti tam, meitenes attīstība pirmos divus gadus noritējusi tāpat kā citiem bērniem. Divu gadu vecumā Adelīnas mamma pamanīja izmaiņas meitenes uzvedībā. Tika uzstādīta diagnoze autisma spektra traucējumi, vājdzirdība un epilepsija.  Slimība pārvērta visu dzīvi, Adelīna mammai kļuva par lielāko dzīves skolotāju.

Meitene nerunā, viņai nav vecumam atbilstošu zināšanu un pašaprūpes iemaņu, ir liela agresija. Adelīna mācās Rīgas 5. speciālā internātpamatskolā, kā arī apmeklē zīmju valodas stundas, lai būtu iespēja veidot komunikāciju ar citiem bērniem. Meitenei patīk zīmēt un gatavot.

Mamma Adelīnu cenšas vest sabiedrībā, lai meitene pierastu pie cilvēkiem, lai mazinātos agresija un viņa spētu justies labi arī citu cilvēku klātbūtnē.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Adelīnai ir bijusi iespēja apmeklēt delfīnterapijas kursu Minskas delfinārijā. Pēc saņemtās terapijas meitene kļuvusi mierīgāka, sākusi labāk gulēt un ar katru žestu sākusi izteikt savas skaņas. Neirologs rekomendē meitenei turpināt delfīnterapijas kursus. 27.jūlijā Adelīnai jādodas uz atkārtotu delfīnterapijas kursu Minskā.

Adelīnas mamma lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā, uzturēšanās (nakšņošana) un ceļa izdevumu izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1510 eiro, no kuriem 662 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 848 eiro.

 “Es ticu, terapija palīdzēs Adelīnai, lai sāktu runāt”, ar cerībām saka mamma Lana.

Palīdzēsim Adelīnai!

Projekts ievietots portālā 20.05.2019

Projekts noslēgts 17.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Elzai Dzenei

Palīdzība Inārai Mozuļčikai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

984 438.72 €