Seko mums Šodien saziedoti jau 7,199.65 €

Atbalsts Adelam Elawatam

Mērķis: rehabilitācijas kursi  rehabilitācijas centrā „Euromed”, Polija
Gadā nepieciešams: 6000 Ls

Adels Elawats, dz.g. 1998., Rīga 

 Adelam ir bērnu cerebrālā trieka. Zēns nestaigā un nerunā. Pārvietojas sēdratos. Adels ir gudrs, dzīvespriecīgs zēns. Ļoti patīk teātris, skola, mūzika, multfilmas, būt kopā ar bērniem.
2010. gada jūlijā Adelam tika veikta operācija un pēc tam zēns saņēma rehabilitācijas kursu Jordānijas klīnikā. Pēc saņemtās ārstniecības zēns spēja ar pieturēšanos iet un stabili noturēties četrrāpus. Pēdējā laikā Adels ir strauji izaudzis un zēna veselības stāvoklis ir pasliktinājies. Lai Adels atkal varētu mēģināt nostāties uz kājām zēnam Ir nepieciešama rehabilitācija Polijā, rehabilitācijas centrā „Euromed”. Tas būs 28 dienu garš aktīvas fiziskās rehabilitācijas kurss, kurš ietver sevī vecāku apmācību pēc speciāli izstrādātas programmas konkrētam bērnam.
 Kursa izmaksas ir 6000 lati. Ārstēšanās ir ilgstošas un dārgas, kas prasa lielus materiālos ieguldījumus.

Lai uzlabotu Adela veselību zēnam ikdienā mājas apstākļos nepieciešams veikt vingrinājumus ar kustību terapijas trenažiera MOTOmed gracile 12 palīdzību. Lai Adelam iegādātos terapeitisko trenažieri nepieciešami 3032,92 lati.  

Palīdzēsim Adelam!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012., pēdējās izmaiņas 03.03.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 118.49 €