Seko mums Šodien saziedoti jau 1,494.44 €

Atbalsti zemessargus!

Zemessargs nav algots kareivis, viņa pienesums valsts drošībai ir brīvprātīgs. Viņš ziedo savu brīvo laiku, līdzekļus, miegu, spēku, enerģiju un drosmi. Viņš ir zvērējis aizstāvēt šo zemi un tautu, nežēlojot savu veselību un dzīvību. Cīņas spara viņam netrūkst, taču mūsdienās ar to nepietiek. Zemessargiem nepieciešams mūsdienīgs aprīkojums, lai spētu pilnvērtīgi sargāt tautu un valsti.

Ikviens, kam svarīga valsts drošības stiprināšana, aicināts ar ziedojumiem atbalstīt Latvijas zemessargus. Latvijas zemessarga zvērests nebeidzas ar saulrietu - nakts ekipējums ļaus pilnvērtīgi darboties arī pēc tumsas iestāšanās! Ziedojumi tiks izlietoti tieši nakts redzamības iekārtu iegādei zemessargiem.

Zemessargi saņems nakts redzamības brilles, termālā diapozona tēmekļus, termālā diapazona novērošanas ierīces, kompasus - busole, kā arī lauka ķirurģisko instrumentu komplektus. Lai sarūpētu nakts redzamības aprīkojumu vienam izlūkvadam, nepieciešami 133 012 eiro:

  • Termālā diapazona novērošanas ierīce – 3390 eiro
  • Termālā diapozona tēmeklis 2640 eiro
  • Nakts redzamības brilles – 572 eiro
  • Lauku ķirurģisko instrumentu komplekts – 46 eiro
  • Kompass – 101 eiro

Kampaņu īsteno Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Ziedot.lv un domubiedriem.

Vairāk informācijas zemessargam.lv.  

Projekts ievietots portālā 08.09.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90006886*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ornelai Dančenko

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Dāvā smaidu Latvijas bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

447 153.41 €