Seko mums Šodien saziedoti jau 1,315.50 €

Atbalsti Lielo Talku

Paldies par ziedojumiem! Lielās Talkas atbalstam 2010. gadā saziedoti 192,20 lati.
Tika iegādāti 386 cimdu pāri. Kopējā izlietotā summa 462,05 lati.

Cimdu iegādei  tika izmantota atlikusī summa  no projekta Lielā Talka 2009.
 

Latvija ir pietiekami liela, lai mums visiem pietiktu vietas, kur dzīvot un kur augt nākamajām paaudzēm. Taču Latvija ir pietiekami maza, lai mēs visi kopā spētu tai atdot agrāko tīras un sakoptas valsts godu. Tāpēc 24. aprīlī visā Latvijas teritorijā atkal notiks Lielā Talka, kurā piedalīties aicināts ikviens, kam nav vienaldzīga mūsu zeme, tās šodiena un nākotne.

Bet, ja tomēr Lielajā Talkā šogad nevari piedalīties, Tev IR vēl viena iespēja, kā palīdzēt veidot tīru un zaļu Latviju – ar savu ziedojumu atbalstīt Talkai nepieciešamo lietu iegādi. Katru gadu mūsu zemes sakopšanā vēlas piedalīties tik daudz savas zemes patriotu, ka pietrūkst darba maisu, ko izdalīt visiem talkotājiem. Nevajag jau daudz - par 1 noziedotu latiņu mēs varam iegādāties 5 maisus.

 Projektu realizē:  projekts „Pēdas”, domubiedru grupa „Tīriem mežiem”, iesaistot atbalstītāju loku. Projekta patrons ir Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Vairāk par Lielo Talku un iespēju piedalīties Latvijas sakopšanā var uzzināt mājas lapā www.talkas.lv.

 

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Suns - vairāk kā draugs

Dakteris POGA

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

532 879.53 €