Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem 2023

24. februārī katra ukraiņa dzīve apgriezās kājām gaisā. Reti kurš var iedomāties, kas šobrīd notiek Ukrainā. Tas nav kaut kāds sižets no šausmu filmas vai grāmatas, bet gan realitāte. Bezspēcība, izmisums, bailes, nemiers, apātija, jēgas zudums – ar šādām sajūtām daudzi pamostas savās mājās, pagrabos, pagaidu patversmēs visā pasaulē. Psihologi un psihoterapeiti sniegs konsultācijas, lai palīdzētu ukraiņiem pārdzīvot šīs briesmīgās dienas un atrast zaudēto atbalstu.

Psihoterapeitu komanda ir gatava sniegt ukraiņiem grupu un individuālās konsultācijas, lai palīdzētu viņiem mazināt kara stresa sekas. Tiks organizētas grupu nodarbības pieaugušajiem un bērniem, gan tiem kuri ir smagi cietuši, gan arī tiem kuri bija traumatisku notikumu dalībnieki vai liecinieki. Psiholoģiskā atbalsta grupas paredzētas dalībniekiem, kuri cieš no pārmērīgas spriedzes (trauksme, vainas apziņa, bailes, apātija, nogurums, dusmas, bezpalīdzība, emocionāla izdegšana…), kuriem ir OKT un pašreizējais PA, kuri uztraucas par mīļajiem un kuriem ir grūtības izjūtot nenoteiktību, un tiem, kuriem nepieciešams atjaunot iekšējos resursus. Tiks organizētas Stabilizācijas grupas bērniem, kuri ir bijuši liecinieki karadarbībai un guvuši smagu emocionālu traumu.

Mēneša izmaksas uz vienu pilsētas centru lēšamas 3448.14 eiro apmērā. Plānots sniegt atbalstu Ivano–Frankovskas, Mukačovo, Užgorodas, Ļvivas, Ternopilas, Černovci, Odesas un Khmenlickij apgabalos.

Palīdzēsim Ukrainas cilvēkiem pārvarēt kara šausmas!

Projekts ievietots portālā 07.04.2022

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Austrim Jānim Vaišļam

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzība Tomam Volgastam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €