Seko mums Šodien saziedoti jau 5,498.00 €

Apiesim Latviju, lai bērni staigātu!

"Apiesim Latviju, lai bērni staigātu!", ar šādu saukli ventspilnieks Raimonds Požarskis Latvijas simtgadē vēlas uzsākt labdarības gājienu 1836 km garumā apkārt Latvijai, lai vāktu līdzekļus bērniem ar kustību traucējumiem.

Raimonds vienmēr ir bijis piedzīvojumu meklētājs, šoreiz piedzīvojumu papildina ideja, lai bērni ar kustību traucējumiem saņemtu tik ļoti nepieciešamo rehabilitāciju centrā "Poga" un arī nākotnē varētu piedalīties lielākos vai mazākos piedzīvojumos.

Šī ideja ir viņa dāvana Latvijai simtgadē, kas lieliski sasaucas ar centra "Poga" uzstādījumu, kas ir dāvana Latvijas bērniem Latvijas simtgadē.

Raimonds labdarības gājienu 1836 km garumā uzsāks 2018.gada 6.maijā, startējot Rīgā, pie Brīvības pieminekļa. Gājiens vedīs apkārt Latvijai gar robežu, dažādos punktos Raimondu uzmundrinās draugi un atbalstītāji. Cilvēki ir arī aicināti pievienoties gājienam, kaut noejot nelielu gabaliņu no mūsu valsts robežas. Reizēm nenovērtējam, cik pašsaprotami tas ir, ka spējam brīvi kustēties, bet ir cilvēki, kam tas ir liegts. Veicot kopā šo gājienu, par to padomājot un atbalstot bērnu rehabilitāciju, mēs tomēr spēsim dot cerību kaut vairākiem bērniem mums nākotnē pievienoties! Gājiens noslēgsies pēc 44 dienām, Līgo nedēļā, gar centru "Poga" līdz Brīvības piemineklim.

Ikviens, kurš atbalsta Raimondu un viņa ideju, var atbalstīt bērnu rehabilitāciju centrā "Poga" ziedojot portālā Ziedot.lv

Projekts ievietots portālā 26.04.2018

Projekts noslēgts 14.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Atbalsti rūpju bērniņus!

POGA uz riteņiem

Palīdzība Nikitam Burijam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

895 110.99 €