Seko mums Šodien saziedoti jau 1,286.52 €

Andreja Vladimirova repatriācija

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Augusta beigās traģisku vēsti saņēma 66 gadus vecā pensionāre Jekaterina no Rīgas. Viņas 40 gadus vecais dēls Andrejs ir gājis bojā traģiskā negadījumā Vācijā, kur viņš dzīvoja un strādāja celtniecībā pēdējos 3 gadus. Andrejs pēc gūtajiem ievainojumiem bija atrasts miris uz ielas. Rudenī viņš solīja atgriezties mājās.

Jekaterinas kundze vairāku gadu garumā palīdzējusi mazuļiem, dāvājot pašas adītas zeķītes bērniem bērnu namos, internātskolās un nododot zeķītes arī  Ziedot.lv grūtībās nonākušām ģimenēm.

Šobrīd Jekaterinas kundzei pašai vajadzīga līdzcilvēku palīdzība. Pēdējos gados viņa apglabājusi vienpadsmit tuviniekus, šobrīd ar sāpošu sirdi gādā par dēla Andreja pārvešanu apbedīšanai Latvijā, līdzās viņa tēvam. Pārvešana maksā dārgi, daļu summas viņa apmaksās pati, bet trūkstošo 1000 eiro apmaksai viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim mātei pārvest dēlu apbedīšanai Latvijā.

Projekts ievietots portālā 11.09.2018

Projekts noslēgts 17.09.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Andrim Vasko

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 128.66 €