Seko mums Šodien saziedoti jau 3,015.11 €

3 bērnu ģimenei pēc ugunsgrēka Vārkavā

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par atbalstu ģimenei pēc ugunsnelaimes! 

19.janvārī ap pusdiviem dienā ugunsgrēks nopostīja  Kivlenieku ģimenes dzimtas mājas „Meža ustobi”, Vārkavas novadā. Ģimenē, kura pārdzīvoja nelaimi, aug 3, 5 un 13 gadus vecas meitas.

3 bērnu ģimene zaudēja dzimtas mājas, ko būvējis ģimenes vectēvs. Sadega arī iedzīve un mājai blakus esošā ģimenes tēva - amatnieka darbnīca. Ģimenes tēvs Juris ir amatnieks –  mucenieks, tā ir viņa sirdslieta. Viņš aizrautīgi kolekcionēja senos darba rīkus, kurus arī rūpējās par vēsturisko mantojumu, atjaunoja un restaurēja, diemžēl tagad tie visi zuduši postošajā ugunsnelaimē. Juris cītīgi strādāja pieņemot individuālus pasūtījumus mucenieka darbiem, kas bija ģimenes ienākumu avots. Viņa amata prasmi daudzi novērtēja. 

Ģimene ir apņēmības pilna māju atjaunot, tas nebūs iespējams ar apņēmību un meistara prasmēm vien, vajadzīgi ievērojami naudas līdzekļi. Nepieciešami koka apstrādes darba rīki un atjaunot amatnieka darbnīcu, lai varētu atkal strādāt un uzturēt ģimeni.

Palīdzēsim ģimenei pēc nelaimes atjaunot māju!

TV sižetu par palīdzību Kivlenieku ģimenei skatiet LNT raidījumā "Degpunktā", 21.janvārī, plkst. 20:20 ( video) un raidījumā Kriminal + plkst.  22:25 kanālā TV 5. 

Ziedot iespējams zvanot uz ziedojumu tālruni 9000 6385 (maksa par zvanu 1,42 EUR).

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Projekts ievietots portālā 21.01.2014.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Reinim Kosītim

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

Palīdzi bērniem staigāt!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

947 179.31 €