Seko mums Šodien saziedoti jau 229.00 €

Pieteikums biedrībām un nodibinājumiem

Aicinām labdarības organizācijas, kuras ikdienā sniedz palīdzību trūcīgām ģimenēm ar bērniem, pieteikties dalībai projektā „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem!”. Projekta ietvaros no sabiedrības un uzņēmumu ziedojumiem būs pieejams finansējums, lai palīdzētu ģimenēm ar bērniem līdz 2 gadu vecumam mazuļu piena maisījumu un autiņbiksīšu iegādei.

Organizācijas, kuras vēlas iesaistīties projektā, lūdzam iepazīties ar projekta vadlīnijām un iesniegt aizpildītu Pieteikuma veidlapu.

Projektam līdzekļi tiek vākti labdarības portālā Ziedot projektā "Palīdzi trūcīgiem mazuļiem", pa labdarības tālruni 90067004, ziedojuma kastītēs Maxima visā Latvijā, kā arī uzvēloties produktus Maxima veikalos ar akcijas zīmi, ražotājs ziedos 1 centu mazuļu atbalstam.

Jauni pieteikumi tiek izskatīti līdz katra mēneša 5. datumam.

Pilnībā aizpildītu iesniegumu lūdzam sūtīt uz Ziedot.lv e-pastu . Ja rodas jautājumi, lūdzam sazināties ar Inesi Dangu , 67289339; 22322380.


Pievienotie faili

Vadlīnijas projektam Palīdzi trūcīgiem mazuļiem

Pieteikuma veidlapa projektam Palīdzi trūcīgiem mazuļiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

638 376.41 €