Seko mums Šodien saziedoti jau 1,551.50 €

Pieteikums biedrībām un nodibinājumiem individuālajiem projektiem

Labdarības organizācija Ziedot.lv sadarbojas ar vairāk nekā 200 biedrībām un fondiem visā Latvijā, sniedzot finanšu, zināšanu un cita veida atbalstu.

Biedrībām un nodibinājumiem piedāvājam:

  1. Ievietot Ziedot.lv mājaslapā savas organizācijas projektu, lai piesaistītu iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumus. Pieteikumus sabiedriskā labuma organizācijas var iesniegt visu gadu.
  2. Pieteikties pārtikas un/ vai nepārtikas preču ziedojumu saņemšanai;
  3. Pieteikties brīvbiļešu saņemšanai uz dažādiem kultūras pasākumiem.
  4. Piedalīties projektu konkursos finansējuma saņemšanai dažādās jomās, piemēram, a/s „Latvijas valsts meži” ziedojums sociālajai jomai, "Palīdzi mazulim piecelties kājās!" vai pēcskolas programmā „Štābiņš”. Konkursi tiek izsludināti vienu reizi gadā, nolikumus publiskojot Ziedot.lv mājaslapā.
  5. Saņemt elektronisko ziņu lapu organizācijām par aktuālajiem Ziedot.lv piedāvājumiem, konkursiem un citām aktualitātēm.

Pievienotie faili

Noteikumi biedrībām un nodibinājumiem projektu iesniegšanai

Pieteikuma veidlapa

Finanšu atskaite

Finanšu atskaites noteikumi

Saturiskā atskaites veidlapa

Maksājuma pieprasījums

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

337 698.09 €