Seko mums Šodien saziedoti jau 2,901.01 €

"Latvijas valsts meži" ziedojums sociālās jomas projektiem

Pamatojoties uz a/s „Latvijas valsts meži” un Partneru – nodibinājums „Fonds „Ziedot.lv””, nodibinājums „Latvijas Bērnu fonds” un biedrība „Latvijas Samariešu apvienība”, un 2016.gada 23. decembrī noslēgto līgumu par a/s „Latvijas valsts meži” ziedojumu sociālajai jomai, 2016.gada 28.decembrī tika izsludināts konkurss par atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem par kopējo summu 300 000 eiro.     

Sociālā palīdzība ir viena no prioritārajām LVM ziedojumu jomām, tādēļ arī šogad ziedojums tika sadalīts 4 prioritārām sociālās palīdzības jomām:

  • Palīdzībai sociāli mazaizsargātām sabiedrības grupām piešķirti 97 068 eiro 29 projektiem.
  • Palīdzībai bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām piešķirti 108 922 eiro 33 projektiem.
  • Sabiedrības grupu integrācijai atbalstam piešķirti 63 875 eiro 11 projektiem.
  • Pensijas vecuma cilvēkiem cienīga un aktīva dzīvesveida atbalstam piešķirti 30 135 eiro 14 projektiem.

Kopumā, atbalstot 87 iniciatīvas visā Latvijā, tiks nodrošināta 306 personas nodarbinātība un iesaistīti 745 brīvprātīgie palīgi.

LVM ziedojums sociālajai jomai aptver visu Latviju, tajā skaitā Rīga, Kandava, Mērsrags, Ventspils, Aizpute, Skrunda, Talsi, Valmiera, Rēzekne, Balvi, Daugavpils, Cēsis, Alūksne, Gulbene, Madona, Valmiera, Rancēni, Sigulda, Jelgava, Dobele, Tukums, Jēkabpils, Viesīte, Nereta, Aksnīte, Ķekava, Mālpils, Kandava, Nīgrande, Ezere, Viļāni, Aglona, Krāslava, Cesvaine, Lubāna, Smiltene, Madliena, Ape, Burtnieki, Ķegums, Nereta, Atašiene, Rubene, Saldus, Roja, Preiļi, Lielvārde, Ķoņi, Naukšēni, Jaunpils, Ķegums, Irlava, Ilūkste.


Pievienotie faili

LVM saturiskās atskaites veidlapa

Finanšu atskaites noteikumi

LVM finanšu atskaites veidlapa 2017

LVM maršrutlapas paraugs

LVM maksājuma pieprasījums

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 128 312.85 €