Seko mums Šodien saziedoti jau 2,475.74 €

Brīvā laika programma bērniem "Štābiņš"

Latvijā ir daudz ģimeņu, kurās vecāki nevar atļauties saviem bērniem pašu nepieciešamāko – pilnvērtīgu pārtiku un apģērbu. Pēcskolas vasaras aktivitātes šiem bērniem pieejamas tikai tad, ja tajās nav dalības maksas, jo vecāki to nevar atļauties. Taču bērniņš bieži vien nesaprot, kāpēc klasesbiedri vasarā dodas uz vasaras nometnēm, bet viņam šis prieks ir liegts.

Daudzas biedrības un nodibinājumi visā Latvijā šo problēmu zina un organizē bērniem no trūcīgām ģimenēm iespēju vasaras mēnešos dažādas interesantas aktivitātes, kā pavadīt brīvo laiku - ne tikai zīmēt, nodarboties ar sportu, mūziku vai ko citu, bet arī paēdina ar siltu zupu vai tēju un pašu ceptu plātsmaizi. Šādi dienas un aktivitāšu centri daudzviet darbojas pateicoties sabiedrības atbalstam un ziedojumiem.

Ziedot.lv kopā ar veikalu tīklu RIMI  un SuperNetto sniedz atbalstu un iespēju Latvijas mazturīgo ģimeņu bērniem vasaras mēnešos pavadīt laiku interesantos pulciņos, sporta nodarbībās vai dienas centros.

Brīvā laika programmas bērniem “Štābiņš” 2017 konkurss tiek izsludināts pateicoties Rimi un SuperNetto darbinieku un veikalu klientu ziedojumiem visā Latvijā. Granta konkursa kopējā pieejamā summa ir EUR 21 000.

2017. gadā konkursa veidā labdarības organizācijām, kuras līdz 2017. gada 10. aprīlim iesniegs aizpildītu pieteikuma anketu, būs iespēja konkursa rezultātā saņemt līdz EUR 2 000 lielu finansiālu atbalstu ārpusskolas aktivitāšu organizēšanai 2017. gada vasaras mēnešos - jūnijs, jūlijs un augusts.

28.03.2017. 


Pievienotie faili

Maksājuma pieprasījums

Saturiska atskaite Štābiņš 2017

Finanšu atskaite Štābiņš

Štābiņš pieteikuma anekta 2017

Programmas Štābiņš nolikums 2017

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 184 684.61 €