Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Piešauj pretuzbrukumam!

Fonds “Uzņēmēji mieram” aicina Latvijas uzņēmumus un ikvienu Ukrainas atbalstītāju piedalīties ziedojumu kampaņā “Piešauj pretuzbrukumam!”, lai piegādātu tehniku un aprīkojumu 1 000 000 EUR apmērā Ukrainas bruņoto spēku izlūkošanas un speciālo uzdevumu vienībām frontes karstākajos punktos.

Ukrainas armija ir pilnā gatavībā – gan fiziski, gan morāli, neskatoties uz to, cik milzīgs ir viņu nogurums. Šādu militāru pretuzbrukumu 80% apmērā veido loģistika. Tāpēc ikviens ziedojums arī no Latvijas veido iztrūkstošo posmu uzvaras ķēdē. Ukraiņi nekad nav bijuši tik stipri kā tagad! Pāri visam viņi spējuši saglabāt nesatricināmu ticību uzvarai ar sirsnīgu pateicību ikvienam ziedotājam Latvijā, jo tas palīdzējis Ukrainas tautai tuvoties uzvarai.

Ja līdz šim, kā saka paši Ukrainas karavīri, viņi varēja tikai izdzīvot un aizstāvēties, tad šobrīd ir iespējams uzbrukt un atsist pretinieku. Bet ikvienai uzvarai nepieciešami līdzekļi, tāpēc Ukrainas armija lūdz to atbalstīt ar nepieciešamo tehniku un aprīkojumu, starp pieprasītākajām pozīcijām ierindojot:

  • nakts redzamības iekārtas,
  • dronus,
  • transportlīdzekļus, kas piemēroti bezceļu apstākļiem gan kaujas uzdevumu veikšanai, gan ievainoto transportēšanai.

Palīdzēsim Ukrainas tautai nenodot šo karu tālāk saviem un mūsu bērniem!

Projektu īsteno fonds "Uzņēmēji mieram", plašāk lasiet: www.uznemejimieram.lv

Projekts ievietots portālā 14.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €