Seko mums Šodien saziedoti jau 481.00 €

Sabiedrības integrācijas fonds palīdz Covid-19 pašpalīdzības kustībai

25.03.2021

Fonds Ziedot.lv saņēmis atbalstu budžeta finansētās programmas “Atbalsts NVO Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku mazināšanai” ietvaros projekta “Covid-19 pašpalīdzības kustība” īstenošanai. 

Projekta mērķis ir sniegt palīdzību Latvijas sabiedrībai Covid-19 pandēmijas apstākļos. Projekta mērķis tiks sasniegts, palīdzot divām mērķgrupām – tiešs atbalsts iedzīvotājiem un atbalsts iedzīvotājiem caur sadarbības NVO. Projekta finasnējums ir 23 726,00 eiro. Projekts noslēgsies 20121.gada 30.junijā.

Covid-19 pandēmija skar ikvienu no mums. Taču ir cilvēki, kuriem krīzes laiks ir smagāks. Projekts “Covid-19 pašpalīdzības kustība” darbojas kā solidaritātes tilts, kas savieno tos, kuri var un grib palīdzēt līdzcilvēkiem, ar tiem, kurus skārušas Covid-19 sekas un nepieciešama palīdzība – svaiga pārtika, sociālais atbalsts, praktiska palīdzība, atbalsts radošajā dīkstāvē konsultācijas, siltas maltītes mediķiem. Projektā iedzīvotāji saņem konsultācijas un praktisku atbalstu, radošo profesiju pārstāvji pabalstu dīkstāvē, NVO finansiālu un mantisku atbalstu, lai palīdzētu savām mērķgrupā. Projekts darbojas visā Latvijā un, līdztekus valsts un pašvaldības atbalsta palīdz Latvijas sabiedrībai pārvarēt Covid-19 pandēmiju.

 

 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

6 689 767.94 €