Seko mums Šodien saziedoti jau 7,154.65 €

Palīdzība Zanei Ozoliņbeikai

Zanei ir 46 gadi, pieaugusi meita, kas ir studente, viņai ir darbs, kuru dara ar prieku un gandarījumu. Šis gads Zanei atnāca satricinot ierasto, sakārtoto, un, kā pašai šķita harmonisko ikdienu. "Dzīvē jau nekas nenotiek tāpat vien. Tā es skatos arī uz šo posmu, kopš 9. janvārī uzzināju diagnozi - trīskārši negatīvs krūts vēzis, kas ir agresīvākā vēža forma. Esmu apņēmīga, paceltu galvu un ar izpratni veidot attiecības ar savu "skolotāju" - tā es viņu priekš sevis nodēvēju. Skaidrs, ka ceļš priekšā ir tik bīstams kā pavasarī pēc rudens, ziemas lietus un sniega biruma. Iedvesmu, motivāciju, atbalstu gūstu ģimenē, draugos, kolēģos, līdzcilvēkos. Ar iekšēju spēku, pozitīvu attieksmi, ticību, katru dienu sagaidu un pavadu ar pateicību. Kaut ar milzu apņēmību un paļāvību esmu devusies šai ceļā, apzinos arī to, ka bez līdzcilvēku finansiāla atbalsta medikamentu iegādei, tas var būt īsāks nekā vēlētos. Zinu ka ir ko dot, dēļ kā būt, par ko iestāties. Pateicībā ikvienam un katrai labai domai,” atklāj Zane.

Ārstu konsīlijs šobrīd ir nozīmējis Zanei medikamentu Pembrolizumab, kuru viņas diagnozei valsts neapmaksā, ir cerība uz daļēju zāļu komensāciju, bet atbilde par to vēl jāgaida. Taču slimība negaida un zāles nepieciešamas jau šobrīd. Ik pēc 3 nedēļām Zanei nepieciešami 3860 eiro, 8 devām kopā - 30 880 eiro. Šādu līdzekļu Zanei nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Zanei!

Projekts ievietots portālā 08.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība Anetei Boļšakai

Mobilie dronu centri Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 073.49 €