Seko mums Šodien saziedoti jau 1,576.62 €

Palīdzība Rūtai Rudzei

Rūtai ir 12 gadi un viņa ir zinātkāra un mērķtiecīga pusaudze, kurai ir tādas pašas intereses un aizraušanās, kā jebkurai viņas vecuma meitenei. Rūta mācās Rīgas katoļu ģimnāzijā, 5. klasē, prot angļu valodu, apgūst spāņu valodu un spēlē ratiņkrēsla tenisu. Rūtai ir īpašs stāsts, jo meitenīte piedzima priekšlaicīgi un dzemdību rezultātā viņai izveidojās smadzeņu bojājums. Ārstu prognozes bija ļoti neiepriecinošas, taču, vecākiem un speciālistiem ieguldot smagu darbu un lūgšanas, Rūta šobrīd var staigāt ar pieturēšanos.
2019.gada oktobrī Rūtai Bonnas Universitātes klīnikā veica sarežģītu selektīvi dorsālo rizotomijas operāciju, kas pilnībā vai daļēji likvidē spastisku kājās. Pēc operācijas meitenei vitāli nepieciešama regulāra rehabilitācija, lai sasniegtu vislabākos rezultātus un Rūta varētu sākt patstāvīgi staigāt. Šādi intensīvie rehabilitācijas kursi nepieciešami vismaz 3 reizes gadā.
Rūtas vecāki ir priecīgi, ka Rūta var saņemt rehabilitāciju tepat Latvijā. Viena rehabilitācijas kursa izmaksas ir EUR 1590. Kursa laikā ietvertas fizioterapijas nodarbības ar Thera Suit sistēmu, G-EO System gaitas robota nodarbības un osteopāta konsultācijas. Lai Rūta 2021.gadā varētu saņemt 3 rehabilitācijas kursus, kopā nepieciešami EUR 4770. Ģimene ikdienā sedz izdevumus par pārējiem ārstniecības pakalpojumiem - reitterapiju, baseinu, logopēdu, masāžām, kas sastāda ļoti lielus izdevumus ģimenes budžetā.

Palīdzēsim kopā Rūtai piepildīt viņas sapni sākt patstāvīgi staigāt! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 18.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Kevinam Kļaviņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 227 898.77 €