Seko mums Šodien saziedoti jau 858.00 €

Palīdzība Raivim Mitrošenko

Raivim no Rēzeknes ir 6 gadi. Puisēns piedzima pilnīgi vesels, attīstījās kā citi bērni. Tomēr ap 3 gadu vecumu vecākiem radās jautājumi, kāpēc dēliņš dzīvo savā pasaulē, uzvedas citādi un nevēlas sākt runāt. Pirmos dzīves gadus zēns dzīvoja Vācijā, un tur viņu novēroja speciālais pedagogs, bet diagnozi nevarēja uzstādīt. Atgriežoties Latvijā un apmeklējot speciālistus, tika uzstādīta diagnoze – bērnības autisms, vidēji smaga garīga atpalicība, runas un valodas attīstības traucējumi. Puisēnam ir sliktas koncentrēšanās prasmes, izteiktas agresijas lēkmes. Zēns izvēlas vienveidīgu ēdienkarti, viņam ir šaurs interešu loks. Raivim ir jaunāks brālītis, kurš brīžiem nevar saprast, ko lielais brālis vēlas. Puisēns apmeklē specializēto bērnudārzu, un viņa mamma katru dienu cer, ka Raivis sāks runāt un sadarboties ar apkārtējiem.

Raivja ģimene dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēliņam attīstīties, uzlabot komunikācijas un sadarbības prasmes. Tiek ieguldīts milzīgs darbs, lai Raivis sāktu runāt. Vislabākos rezultātus ir devušas ABA terapijas nodarbības un Raivim tās jāturpina. ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3360 eiro, un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Raivim!

Projekts ievietots portālā 28.10.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Albertam Strautmanim

Labas Ziņas*

Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 644 336.05 €