Follow us Today has already donated 10.00 €

Palīdzība Raivim Mitrošenko

Raivim no Rēzeknes ir 6 gadi. Puisēns piedzima pilnīgi vesels, attīstījās kā citi bērni. Tomēr ap 3 gadu vecumu vecākiem radās jautājumi, kāpēc dēliņš dzīvo savā pasaulē, uzvedas citādi un nevēlas sākt runāt. Pirmos dzīves gadus zēns dzīvoja Vācijā, un tur viņu novēroja speciālais pedagogs, bet diagnozi nevarēja uzstādīt. Atgriežoties Latvijā un apmeklējot speciālistus, tika uzstādīta diagnoze – bērnības autisms, vidēji smaga garīga atpalicība, runas un valodas attīstības traucējumi. Puisēnam ir sliktas koncentrēšanās prasmes, izteiktas agresijas lēkmes. Zēns izvēlas vienveidīgu ēdienkarti, viņam ir šaurs interešu loks. Raivim ir jaunāks brālītis, kurš brīžiem nevar saprast, ko lielais brālis vēlas. Puisēns apmeklē specializēto bērnudārzu, un viņa mamma katru dienu cer, ka Raivis sāks runāt un sadarboties ar apkārtējiem.

Raivja ģimene dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēliņam attīstīties, uzlabot komunikācijas un sadarbības prasmes. Tiek ieguldīts milzīgs darbs, lai Raivis sāktu runāt. Vislabākos rezultātus ir devušas ABA terapijas nodarbības un Raivim tās jāturpina. ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3360 eiro, un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Raivim!

The Project is placed online on: 28.10.2022

Project completed 03.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stiprini Stipros

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Power generators for Ukraine 2022

For Oncology Patients

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 848.35 €