Seko mums Šodien saziedoti jau 409.00 €

Palīdzība Kristapam Jasinkevičam

Kristapam no Ogres šobrīd ir 22 gadi. Vēl pirms 3 gadiem Kristaps bija dzīvespriecīgs un aktīvs jaunietis. Viņš mācījās mūzikas novirziena klasē, spēlēja ģitāru un dziedāja grupā, ko bija izveidojis kopā ar draugiem. Taču tad notika nelaime - krītot no liela augstuma, viņš guva smagas traumas. Tolaik viņš vēl bija 12. klases skolnieks. Laimīgā kārtā viņš izdzīvoja. Vairākus mēnešus Kristaps pavadīja slimnīcā. 

Kristaps šobrīd nespēj staigāt, nerunā, viņam nepieciešama aprūpe un barošana caur zondi. Notiek nemitīga rehabilitācija – fizioterapija, logopēds, kustību un mūzikas terapija.  Kamēr vecāki strādā, par Kristapu rūpējas auklīte. Speciāli Kristapam tika iegādāts suns, kas izgājis kanisterapijas apmācību un kalpo rehabilitācijas nolūkā. Ģimene pavada laiku kopā skatoties filmas un Kristapa iemīļotās televīzijas pārraides, dodas ārpus mājas uz koncertiem un dažādiem pasākumiem. Tiek darīts viss, lai maksimāli uzlabotu viņa stāvokli.

Tomēr visam nepieciešamajam līdzekļu nepietiek, tādēļ Kristapa ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību speciālas datorprogrammas neverbālās komunikācijas jeb saziņas attīstībai Tobii iegādei, kas maksā 1200 eiro.  Ik mēnesi nepieciešams nodrošināt Kristapam speciālo pārtiku barošanai caur zondi 330 eiro apmērā,  Motomed trenažiera nomu 40 eiro apmērā, kā arī fizioterapeita  nodarbības mājas apstākļos 120 eiro apmērā. Pārējos izdevumus ģimene turpinās apmaksāt paši. Palīdzība gada garumā kopsummā nepieciešama līdz pat 7080 eiro apmērā.

Palīdzēsim Kristapam!

Projekts ievietots portālā 16.08.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Skriesim, lai bērni staigātu!

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Atbalsta programma PLECS

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 054 155.26 €