Seko mums Šodien saziedoti jau 418.00 €

Palīdzība Kasparam Kristiānam Kokorišam

19 gadus vecajam Kasparam no Jūrmalas ir diagnosticēts autisms un hromosomu translokācija. Viņš nerunā, taču komunicē ar savu mīļāko filmu un multfilmu citātiem. Kasparu aizrauj dators un citas tehniskas ierīces, kas sniedz viņam jaunas iespējas un prieku. Nesen, lai mammai būtu iespēja strādāt kaut nepilnu darba dienu, Kaspars sāka apmeklēt dienas aprūpes centru, kur sev ieguva jaunus, sirsnīgus draugus. Ikdienā par Kasparu gādā un viņam palīdz viena pati mamma.

Līdz 18 gadu vecumam Kaspars regulāri apmeklēja zobārstus un saņēma valsts apmaksātu zobu labošanu vispārējā narkozē. Taču pēdējā pusgada laikā Kasparam strauji pasliktinājās zobu veselības stāvoklis un nu jau to labošana pilnā narkozē izmaksās vismaz 1000 eiro. Kaspara mamma lūdz palīdzību šo ievērojamo izdevumu apmaksai. Palīdzēsim Kasparam!

Projekts ievietots portālā 05.10.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gundegai Kimbarei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Kristīnei Ezeriņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 896.05 €