Seko mums Šodien saziedoti jau 3,425.34 €

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

Jekaterinai ir 36 gadus jauna sieviete no Rīgas. Jekaterinas ģimenē aug 2 bērni - meitiņa un dēls. Viena no galvenajām ģimenes vērtībām ir palīdzēt citiem, taču nu sieviete lūdz palīdzību līdzcilvēkiem.

Jekaterinai bija vien 28 gadi, kad otrā bērniņa gaidību laikā no ārstiem uzzināja par gēnu mutāciju un lielo risku dzīves laikā saslimt ar krūts vēzi. Ar onkologu tika izstrādāts plāns preventīvi veikt mastektomiju, lai novērstu iespēju vēzim attīstīties. Tomēr, kad viņa pārtrauca mazo barot ar krūti, ārsts ultrasonogrāfijas laikā atklāja veidojumu. Jekaterinas lielākās bailes piepildījās - tas bija vēzis. Sākās sievietes ilgā cīņa. Viņa pārcietusi vairākas operācijas, ķīmijterapijas un starošanas kursus. Lai cik grūti Jekaterinai neklātos, viņa to izturēja, darot visu, lai dzīvotu un bērniem būtu mamma.

Slimība paasinājumi mijās ar uzlabojumiem. Jekaterina turpināja regulāri apmeklēt ārstus, izmeklējumus un analīzes. Radās cerība, ka sieviete varēs aizmirst par vēzi un slimība nekad neatgriezīsies. Pirms diviem gadiem analīzes atkal pasliktinājās un ārsti atklāja audzēja metastāzes plaušās. To nav iespējams izoperēt, tādēļ Jekaterinai tika nozīmēta gadu ilga medikamentozā terapija. Trīs reizes tika mainīti medikamenti, profilaktiski izgrieztas olnīcas un dzemde, iziets staru terapijas kurss.

Šobrīd Jekaterinai nozīmēts medikaments Olaparibum, kas mēnesī izmaksā 2361,27 eiro, gadā - 28 335,24 eiro. Valsts šo medikamentu viņai neapmaksā. pat atdodot savu algu un invaliditātes pensiju viņa šis zāles nevar sev atļauties nopirkt, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību. Jekaterina ir cīnītāja, viņa nav gatava padoties. Viņa vēlas redzēt savus bērnus izaugam un bauda ik katru mirkli un dienu.

Palīdzēsim Jekaterinai cīņā pret vēzi!

 

Projekts ievietots portālā 07.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Diānai Priedei

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Ukrainas karaspēkam

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 546.08 €