Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Gunai Melkinai

Gunai no Jēkabpils ir 63 gadi. Gunai ir vīrs un divas meitas. Gunas ģimene savā lauku īpašumā izveidojusi zemnieku saimniecību, apstrādā zemi, kopj zirgus. Viņai patīk ceļot, apmeklēt koncertus un teātri, taču šobrīd to visu viņai atņem slimība.

Pirms 17 gadiem Gunai tika atklāts krūts vēzis. Toreiz sajūtas un stress bija neaprakstāms, jo vēl bija jāizaudzina 12 gadīgā meitiņa, taču tas arī visdrīzāk deva spēku uzveikt slimību. Diemžēl pirms 3 gadiem slimība atgriezās. Guna atkal piedzīvoja ķīmijterapiju un operāciju. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Trodelvy, kuru valsts nekompensē.* Viena mēneša deva maksā 6881,34 eiro. Pirmo devu Guna jau iegādājusies ar ģimenes un draugu atbalstu, līdz gadam beigām nepieciešamas vēl 5 devas par kopējo summu 34 406,70 eiro. Gunai un viņas ģimenei nav līdzekļu, lai nodrošinātu tik ļoti nepieciešamās zāles. Palīdzēsim!

 * Iesniegts pieteikums Nacionālajā veselības dienestā, lai lūgtu vismaz daļēju komensāciju. Atbilde gaidāma mēneša laikā. 

Projekts ievietots portālā 03.08.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Drošie soļi

Labas Ziņas*

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €