Seko mums Šodien saziedoti jau 7,239.65 €

Palīdzība Gaļinai Ribinai

Gaļinai no Rīgas ir 56 gadi. Viņas darbs saistīts ar datu apstrādi un dokumentu izsniegšanu. Viņa ir īsts ģimenes cilvēks - ikdienā ļoti patīk pavadīt laiku ar mazbērniem, bet nedēļas nogalēs - pavadīt laiku pie dabas. Gaļina un viņas ģimene kopā aizraujas ar aktīvo atpūtu - makšķerēšanu, peldēšanu un ogošanu. 

Jau 25 gadus Gaļinas vīrs sadzīvo ar epilepsiju, taču tagad nelaime ir skārusi arī Gaļinu pašu. Pēc vairogdziedzera operācijas viņai tika atklāts ļaundabīgs audzējs - karcinoma. Tas ir ļoti rets vēža veids, kuru ārstē tikai ar viena veida zālēm. Nepieciešamie medikamenti vienam mēnesim izmaksā 5 115 eiro. 19.februārī saņemta laba ziņa no Nacionālā veselības dienesta, ka zāļu ražotājs un valsts piešķīruši daļēju kompensāciju. Tādējādi Gaļinai ik mēnesi nepieciešami 2574,76 eiro, bet gadā kopā - 30 897,12 eiro. Ģimenei nav līdzekļu, lai apmaksātu zāles viņu mīļajai mammai, sievai un vecmāmiņai.

Palīdzēsim Gaļinai kopā!

* pēdējās izmaiņas 19.02.2024. 

Projekts ievietots portālā 07.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marekam Stienim

Ukrainas cilvēkiem!

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība Kristeram Redliham

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 158.49 €