Seko mums Šodien saziedoti jau 593.37 €

Palīdzība Esterei Laukšteinei

Estere ir 23 gadus jauna talsiniece. Jaunietei kopš dzimšanas uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Estere nerunā, nestaigā, pati neēd un viņai nepieciešama 24 stundu aprūpe. Jauniete uzaugusi piecu bērnu ģimenē, arī Esteres mazajai māsiņai ir bērnu cerebrālā trieka. Ikdienā Esteri un māsu aprūpē mamma.

Estere apguvusi vidējo izglītību pēc speciālas programmas. Jaunietei ļoti patīk klausīties mūziku un būt sabiedrībā. Diemžēl Estere lielākoties dienas vada mājās, jo tuvumā nav atbilstošu dienas centru, kur varētu pavadīt laiku kopā ar citiem jauniešiem. Jauniete divas reizes nedēļā apmeklē fizioterapeitu un ergoterapeitu, montesori nodarbības un mūzikas terapiju. Pēc cītīgā darba ir redzami arī uzlabojumi, mazinājusies spastika gan rokās, gan kājās.

Meitene ir praktiski guļoša, bez atbalsta nevar nosēdēt ratiņkrēslā. Tāpēc speciālisti ir rekomendējuši speciālu kompresijas apģērbu ar dinamisku kompresiju un elastīgiem fiksācijas elementiem korekcijas vietās. Tas nodrošinās mugurkaula stabilitāti un saglabātu pietiekamu mugurkaula kustīgumu ikdienas aktivitātēm. Šāds tehniskais palīglīdzeklis maksā EUR 1735.00. Ģimenei šādu līdzekļu nav un valsts šo tehnisko palīglīdzekli neapmaksā.

Palīdzēsim Esterei!

Projekts ievietots portālā 04.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

"Cimdiņš" kustībā

Mazās sirsniņas Ziemassvētkos

Dod pieci!

Atbalsta programma PLECS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 175 440.41 €