Follow us Today has already donated 1,291.52 €

Palīdzība Esterei Laukšteinei

Estere ir 23 gadus jauna talsiniece. Jaunietei kopš dzimšanas uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Estere nerunā, nestaigā, pati neēd un viņai nepieciešama 24 stundu aprūpe. Jauniete uzaugusi piecu bērnu ģimenē, arī Esteres mazajai māsiņai ir bērnu cerebrālā trieka. Ikdienā Esteri un māsu aprūpē mamma.

Estere apguvusi vidējo izglītību pēc speciālas programmas. Jaunietei ļoti patīk klausīties mūziku un būt sabiedrībā. Diemžēl Estere lielākoties dienas vada mājās, jo tuvumā nav atbilstošu dienas centru, kur varētu pavadīt laiku kopā ar citiem jauniešiem. Jauniete divas reizes nedēļā apmeklē fizioterapeitu un ergoterapeitu, montesori nodarbības un mūzikas terapiju. Pēc cītīgā darba ir redzami arī uzlabojumi, mazinājusies spastika gan rokās, gan kājās.

Meitene ir praktiski guļoša, bez atbalsta nevar nosēdēt ratiņkrēslā. Tāpēc speciālisti ir rekomendējuši speciālu kompresijas apģērbu ar dinamisku kompresiju un elastīgiem fiksācijas elementiem korekcijas vietās. Tas nodrošinās mugurkaula stabilitāti un saglabātu pietiekamu mugurkaula kustīgumu ikdienas aktivitātēm. Šāds tehniskais palīglīdzeklis maksā EUR 1735.00. Ģimenei šādu līdzekļu nav un valsts šo tehnisko palīglīdzekli neapmaksā.

Palīdzēsim Esterei!

The Project is placed online on: 04.12.2018

Projekts noslēgts 11.12.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsts Žanim Leitānam

Palīdzība Maratam

Palīdzība brālīšiem Maksimam un Miham

Help young people with serious health problems

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

180 133.66 €