Seko mums Šodien saziedoti jau 6,879.65 €

Palīdzība Emanuelam Gražulim

Emanuelam ir 6 gadi. Puisēns piedzima ar Dauna sindromu jeb 21.hromosomas trisomiju. Emanuels ir dzīvespriecīgs, aktīvs un darbīgs puika, kuram ļoti nepieciešamas regulāras un konstruktīvas, attīstošās nodarbības. Puisēna vecāki dara visu iespējamo, lai viņu dēliņš ar laiku kļūtu pastāvīgs, spētu pats sevi aprūpēt un darīt elementārus darbiņus. Vecāku sapnis ir, lai puisēns ar laiku spētu iekļauties sabiedrībā, tiktu pieņemts un spētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Emanuela vecāku ikdiena ir izaicinājumu un rūpju pilna, jo jārūpējas par trīs atvasītēm, kurām katrai ir savas vajadzības un intereses. Emanuelam ir divas māsiņas, ar kurām viņš cenšas sadzīvot un sadarboties. Ir dienas, kad puisēns ieslīgst destruktīvās darbībās, ar viņu grūti vienoties un viņš grib visu darīt pa savam prātam. Regulāri apmeklējot ABA terapijas nodarbības ir sasniegts labs progress, un vecāki jūt dēliņa uzvedības un sadarbības prasmju uzlabošanos. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības turpināt 3 reizes nedēļā un tam gadā nepieciešami 6240 eiro. Emanuela vecāki lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Emanuelam sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 26.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Mobilā medicīniskā palīdzība

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Braienam Paškevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 798.49 €