Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Eleonorai Kļavai

Eleonorai ir 8 gadi un meitenīte dzīvo Rīgā. 2019. gadā meitenītei tika uzstādīta diagnoze – autisms, runas un valodas attīstības traucējumi. Eleonora apmeklē specializēto skolu un mācās pēc īpašas un pielāgotas programmas. Meitenītei pastāvīgi ir nepieciešams līdzcilvēku atbalsts un uzmundrinājumi. Lielākā sāpe šobrīd ir Eleonoras iespējas izteikties verbāli. Meitenīte var pateikt dažus vārdus un frāzes, bet nepieciešams runas prasmes attīstīt vēl vairāk, lai varētu izteikties, sarunāties ar līdzcilvēkiem un pateikt kā jūtas.

Eleonora ir aktīva meitene – viņa dievina atrašanos dabā un bērnu aktīvajos laukumiņos, patīk braukt uz jūru, vērot to un vasarā plunčāties jūras ūdenī. Eleonora klausās mūziku, dejo un spēlējas ar Lego klučiem.

Pagājušā gada pavasarī Eleonora sāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības, un ir sasniegti labi rezultāti un apgūta speciālā PECS kartiņu sistēma, ar kuru palīdzību vieglāk meitene var izteikt un norādīt savas vajadzības. Speciālisti rekomendē darbu ar audiologopēdu un ABA terapijas speciālistu turpināt. Terapijām gadam nepieciešami 5544 eiro. Eleonoras tuvinieki lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Eleonorai sasniegt jaunus mērķus! Mums kopā izdosies!

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Palīdzība Artūram Stradam

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Palīdzība Keitai Vītiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €