Seko mums Šodien saziedoti jau 30.00 €

Palīdzība Artūram Vanagam

Līdz 12 gadu vecumam Artūrs bija vesels un aktīvs pusaudzis. Taču tad notika traģisks nelaimes gadījums, kā rezultātā viņš vairākas dienas bija komā, pieslēgts mākslīgās plaušu ventilācijas aparāta. Kopā zēns vairāk kā mēnesi pavadīja slimnīcā. Notikusī nelaime radīja smadzeņu bojājumu, jo pārāk ilgi zēna smadzenes bija bez skābekļa. Puisim nācās visu mācīties no jauna – staigāt un mācīties burtus.

Šobrīd Artūram ir 22 gadi, viņš ar vecākiem dzīvo Jelgavā. Zēna ģimene ļoti rūpējas par Artūru un dara visu iespējamo, lai viņam palīdzētu. Regulāras rehabilitācijas, ārstniecība un milzīga pacietība parāda, ka Artūram ir iespējams palīdzēt. Puisis ir sācis nedaudz staigāt, protams, ir nepieciešams atbalsts drošībai, jo vēl ir spēcīgi izteikti līdzsvara traucējumi. Tomēr pamatā viņš pārvietojas ratiņkrēslā, ar apkārtējiem sazinās ar zīmēm.

Lai Artūra stāvokli uzlabotu, nepieciešama regulāra rehabilitācija. Artūram ir nozīmētas intensīvas fizioterapijas un audiologopēda nodarbības, kopā 9 divu stundu fizioterapijas nodarbības  un 12 audiologopēda nodarbības Rehabilitācijas centrā "Poga" izmaksā 750 eiro, tuvākā gada laikā būs nepieciešami 2 šādi kursi kopā 1500 eiro apmērā. 338.02 eiro ir vēl atlikumā no iepriekšējā kursa, tādējādi turpmākai rehabilitācijai trūkstošā summa ir 1161.98 eiro. 

Palīdzēsim Artūram!

Projekts ievietots portālā 25.08.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Guntai Sārtaputnai

Mazo sirsniņu cerības

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 192 211.08 €