Seko mums Šodien saziedoti jau 14,257.58 €

Palīdzība Artim Kokainim

Artim no Rīgas ir 37 gadi, viņš ir pirmās grupas invalīds kopš dzimšanas. Artis nerunā, grūti noteikt viņa sajūtas un sāpju līmeni. Artis pēdējo reizi pie zobārsta bija pirms četriem gadiem. Šogad novembrī plānota vizīte pie zobārsta. Arta vecāki raizējas, ka nebūs iespēja samaksāt nepieciešamo summu. Vispārēja narkoze izmaksās 350 eiro, nav zināms cik zobi būs labojami vai raujami. Zobārsts brīdinājis, lai rēķinās ar vismaz 1000 eiro. Arta vecāki ir pensionāri, mamma vēl turpina strādāt, taču šāda summa viņiem nav.
Palīdzēsim Artim!

Projekts ievietots portālā 23.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lienei Romanovskai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 803 988.98 €