Seko mums Šodien saziedoti jau 666.00 €

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Andrejam no Rīgas ir 61 gads. Viņa darba dzīve ir bijusi saistīta ar aviācijas nozari. Brīvo laiku viņš labprāt pavada ar ģimeni, viņam ir pieaudzis dēls. Viņa dzīves svarīgākā vērtība ir ģimene.

Nu jau gandrīz sešus gadus Andrejs cīnās ar zarnu vēzi. Sākumā tas labi padevās ārstēšanai, taču šogad atkal audzējs atgriezies ar jaunu sparu. Ārstu konsīlijs ir izrakstījis ārstēšanu ar Panitumumabum, kuru valsts neapmaksā*. Ik pēc 3 nedeļām zāļu iegādei nepieciešami 2 078,70 eiro, kopā 16 devām nepieciešami 33 259,20 eiro. Pirmās divas devas Andrejs ir iegādājies par ģimenes līdzekļiem, bet turpmākajam līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim! 

*Nacionālais veselības dienests individuālo zāļu kompensāciju ir atteicis.

Projekts ievietots portālā 02.05.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Twitter konvojs Ukrainai

Bērniem ar autismu

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 397.77 €