Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

ODS vs GENERAL

24. februārī plkst. 20:00 Līvānu 1. vidusskolas sporta zālē notiks labdarības basketbola spēle "ODS vs GENERAL", kuras ietvaros aicinām ziedot smagi slimu bērniņu ārstēšanai un rehabilitācijai "Mazo sirsniņu cerības"!

Spēli organizē digitālā satura izveides organizācija "GARAZA" sadarbībā ar Līvānu Novada Jauniešu domi.

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. Viņus ir skārušas slimības, kas liedz iespēju būt kā vienaudžiem. Ar ziedojumiem varam palīdzēt nodrošināt ārstniecību, rehabilitāciju."

Projekts ievietots portālā 19.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Palīdzība Aleksandram Ļevčenko

Palīdzība Marijai Bozovičai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €