Seko mums Šodien saziedoti jau 4,729.00 €

Medicīnas preces Borodjanskai

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar Ukrainas Darba devēju federāciju (Federation of Employers of Ukraine (FEU)) aicina atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus un aizstāvjus, ziedojot līdzekļus medicīnas precēm!

Sniegto palīdzību saņems Borodjanskas Centrālajā rajona slimnīca (Бородянська центральна районна лікарня), lai nodrošinātu ambulatoro aprūpi Ukrainā cietušajiem. Slimnīcai ir nepieciešams atbalsts medicīniskajam aprīkojumam, medikamentiem un higiēnas precēm.

Pēc Ukrainas Darba devēju federācijas lūguma LDDK jau ir palīdzējusi nogādāt ļoti nozīmīgu medicīnas preču kravu Ukrainai. Atbalsts joprojām ir nepieciešams, tāpēc palīdzi, lai varam kopā stiprināt Ukrainas noturību!

#StandWithUkraine

Projekts ievietots portālā 02.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Zobu feja

Palīdzība Normundam Saulem

Mazo sirsniņu cerības

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 697 828.68 €