Seko mums Šodien saziedoti jau 355.00 €

Ziedot.lv kļuvis par “Labās Zvaigznes” portālu

06.01.2004

Labdarības atbalsta akcijas “Labā Zvaigzne” ietvaros, labdarības portāls Ziedot.lv ir ieguvis atzinību par nesavtīgu darbu. Pateicības rakstu un nozīmīti “Labā Zvaigzne” piešķirta par to, ka portāls www.ziedot.lv ir īstenojis ideju pozitīvu sociālu pārmaiņu veicināšanai valstī, sniedzot ikvienam iespēju ziedot labdarības projektiem, kas risina konkrētas problēmas cēloņus, nevis sekas.

Labdarības atbalsta akcijā “Labā Zvaigzne” šogad tika nosaukti 1055 labdari, no kuriem 365 saņems “Labās Zvaigznes” nozīmīti un pateicības rakstus, jo nesaudzējot savu laiku, zināšanas un līdzekļus, ir popularizējuši labdarības misiju sabiedrībā.

Labdarības atbalsta akcija notiek jau piekto gadu un visus gadus to kopīgi rīko Labklājības ministrija, Nevalstisko organizāciju centrs un Latvijas Pašvaldību savienība.

Labdarības atbalsta akciju atbalsta Baltijas-Amerikas Partnerattiecību programma, a/s “Diena”, Rīgas dome, a/s “Latvijas balzams”, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas konsistorija, koris “Mūza”, grupa “Z-scars” un Lauris Reiniks. 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 233.54 €