Seko mums Šodien saziedoti jau 6,098.34 €

Projekts Cēsu sv. Jāņa baznīcas fasādes atjaunošanai

06.01.2004
ASF "Cēsinieku klubs" ir uzsācis projektu Cēsu sv. Jāņa baznīcas fasādes atjaunošanai. Tas ir projekts, kuru pilnībā plānots pabeigt līdz Cēsu astoņsimtgadei 2006.gadā.

Klubs cer savākt nepieciešamos līdzekļus un sakārtot dievnama fasādi, ar dažādu organizāciju un privātpersonu atbalstu. Patlaban tiek veikta ēkas tehniskā stāvokļa apzināšana, lai precizētu iespējamo darba apjomu. Pēc atzinuma saņemšanas, Klubs uzsāks darbu pie nepieciešamā finansējuma piesaistes, lai Cēsu sv. Jāņa baznīca atgūtu savu krāšņo veidolu līdz pilsētas svētkiem 2006.gadā.

Pirmie, kas atsaukušies Kluba aicinājumam ziedot līdzekļus baznīcas fasādes atjaunošanai, ir Hansabanka, kas šim mērķim bez maksas atvērusi īpašu ziedojuma kontu un tajā jau ieskaitījusi 1000 latu. Projektu informatīvi atbalstīt apņēmies Cēsu rajona laikraksts "Druva".


Ikviens tiek aicināts ziedot sv. Jāņa baznīcas fasādes atjaunošanas kontā:
saņēmējs: ASF „Cēsinieku klubs”,
Reģ. nr: 000806423,
Banka: a/s „Hansabanka”,
Konta nr. 551006219218,
Ziedojuma mērķis: Cēsu sv. Jāņa baznīcas fasādes atjaunošanai.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 767 525.63 €