Seko mums Šodien saziedoti jau 8,889.50 €

Ziedot.lv piedalās "City and Regions" samitā Ukrainā un tiekas ar aizsardzības spēku pārstāvjiem

24.04.2023

"Ukrainai NATO būt", tā uzrunājot "City and Regions" samita dalībniekus teica NATO ģenerālsekretārs Jens Stoltenbergs. Mēs piekrītam, ka Ukrainas nākotne ir brīva un demokrātiska valsts Eiropā un NATO dalībvalsts. Latvija ir kopā ar Ukrainu līdz okupants būs padzīts un Ukraina būs pilnībā atbrīvota. Latvijas sabiedrība kopš pagājušā gada 24.februāra, kad Krievijas armija iebruka Ukrainā, ir sniegusi milzīgu atbalstu gan ukraiņu bēgļu ģimenēm Latvijā, gan nosūtot simtiem humānās palīdzības kravas uz Ukrainu.

2023.gada 19.aprīlī Ziedot.lv apmeklēja Čerņigovas apgabalu un Jagidinas ciemu, tikās ar pašvaldību pārstāvjiem, klātienē skatīja kara radītās šausmas un postu. Tāpat pārrunāja atjaunošanas un rekonstrukcijas attīstības plānu. Ziedot.lv saņēma pateicību par sniegto humāno palīdzību, jau pērnā gada aprīlī tika nosūtīta humānās palīdzības krava Čerņigovas apgabalam, rudenī uz Jagidnas ciemu, kur okupanti ciema skolas pagrabā 27 dienas turēja 369 ciema iedzīvotājus. Okupantu noteikums bija, ja nodziedās Krievijas himnu, tad tas iedzīvotājs varēs iziet uz mājām pēc pārtikas. Neviens no ciema iedzīvotājiem Krievijas himnu nenodziedāja. 10 cilvēki nomira. Ukraiņu spēks ir liels un viņi visus okupantus padzīs no savas zemes.

Sniedzot atbalstu Ukrainai, Ziedot.lv cieši sadarbojas ar LR Ārlietu ministriju un Latvijas vēstniecību Ukrainā, vizītē Kijivā tikāmies ar Latvijas Goda konsuliem Vinnicas, Slovjanskas, Čerņigovas un Zaporižjes apgabalos, pārrunājām līdzšinējo sadarbību, uzklausījām aktuālās vajadzības. Sirsnīgi pateicamies Latvijas vēstniecībai Ukrainā par ciešo sadarbību un atbalstu sniedzot humāno palīdzību Ukrainai.

2023.gada 20.aprīlī Ziedot.lv piedalījās "City and Regions" samitā, kurā tika pārrunātas tēmas par Ukrainas rekonstrukciju un atjaunošanu, valsts ekonomiku un kopienu attīstību. Ukrainas prezidents Volodomirs Zeļenskis pateicās par atbalstu Ukrainai, bet NATO ģenerālsekretārs Jens Stoltenbergs ieskicēja nākotnes vīziju - Ukrainai NATO būt! 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 856.94 €