Seko mums Šodien saziedoti jau 74,453.03 €

Ziedot.lv kolektīvs solidarizējoties ar ziedotājiem, uz Ukrainu nogādā Twittera konvoja auto

27.05.2022

Twittera konvojs var šķist romantisks, bet patiesībā, tas ir sarežģīts process, sākot ar automašīnu meklēšanu, sagatavošanu Ukrainas vajadzībām un nogādāšanu vairāk kā 1000km attālumā uz Ukrainas, Polijas robežu! LTV1 sižetu skatiet šeit. 

Pašām Ziedot.lv kolektīvā piedzīvojot automašīnu konvojēšanu uz Ukrainu, varam apgalvot, ka #TwiteraKonvojs veic varoņdarbu.
Paldies latviešiem Amerikā, kuri sūta uz Latviju ziedojumu Ukrainai, šajā kravā devās pašu gatavoti maskēšanās tīkli un ļoti svarīgās ūdens attīrīšanas tabletes! 
Kad rit jau trešais kara mēnesis, svarīgi, ka Ukrainā notiekošo neuztveram kā fonu mūsu ikdienā. Ukrainas cilvēkiem iznīcība jāpiedzīvo ik dienu! Palīdzēsim to pārvarēt!
 
Atbalstīsim arī turpmāk: ziedot.lv/TwiteraKonvojs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 032 601.05 €