Seko mums Šodien saziedoti jau 135.00 €

Uz Ukrainu dodas Latvijā ražota militārā tehnika

25.01.2023
Labas ziņas piepildās - par Latvijas cilvēku saziedotajiem līdzekļiem 323 000 eiro apmērā iegādāta Latvijā ražota militārā tehnika! Apjomīgā palīdzība šodien tā uzsāk ceļu pie Ukrainas armijas.
Deviņi kvadracikli ar deviņām kaujas platformām un četri militārie skūteri ir tikai daļa no Latvijā ražotām militārās tehnikas. Šodienas nosūtīto militārās tehnikas kravu saņems Pirmā Tanku divīzija, Speciālo operāciju centrs, Gaisa spēku vienība, Brīvprātīgo vienība u.c.
 
Kvadracikli ar konstruktora tipa kaujas platformām uz riteņu bāzes ir viegli izmantojamas dažādām misijām: ievainoto evakuācijai, pretgaisa aizsardzībai, bezpilota lidaparātu palaišanai, mīnmetēju un to munīcijas pārvadāšanai u. c. Spēj pārvarēt bezceļus, viegli izmantojami jebkādos laikapstākļos.
 
Militārie skrejriteņi Mosphera, kam raksturīga augsta bezceļu caurbraucamība spēj attīstīt maksimālo ātrumu 100 km/h, ar vienu uzlādi var nobraukt līdz 300 km. Militārais skūteris būs īpaši noderīgs Ukrainas izlūkiem un specvienībām, jo elektromotors darbojas īpaši klusi.
 
Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumi labdarības akcijā "Labas ziņas" ir lieliska dāvana Ukrainas prezidentam Володимир Зеленський dzimšanas dienā! Lai ātrāk labas ziņas piepildītos un Ukraina tiktu atbrīvota no okupantiem! 
 
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 102 082.03 €