Seko mums Šodien saziedoti jau 22,456.58 €

Ukrainai tiek nosūtīti 103 Latvijā ražoti droni “IRSIS”

02.05.2024

Atzīmējot Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, Latvijas sabiedrība un uzņēmumi vēlas arī Ukrainai novēlēt brīvību – tādēļ Ukrainas aizstāvjiem tiek nosūtīti 103 Latvijā ražoti FPV droni “IRSIS”. FPV droni aprīkoti ar labas izšķirtspējas kamerām, plašu vadības kanālu daudzumu, kura darbības rādiuss ir 12-15 km. Kopējā sūtījuma vērtība sasniedz 97 tūkstošus eiro. Tie ir ziedojumi, kas pārvērtušies praktiskā un reālā palīdzība Ukrainas patruļpolicijas vienībai, Starptautiskajam leģionam un 3.brigādei.

Latvijas sabiedrība un uzņēmumi nerimstoši atbalsta Ukrainas cīņu ar okupantu. Teju katru nedēļu uz Ukrainu dodas palīdzības sūtījumi – visbiežāk atbalsts Ukrainas aizstāvjiem – droni, nakts redzamības iekārtas, silta maltīte, pretdronu iekārtas, ģeneratori, datori, automašīnas. Turpinām palīdzēt ziedot.lv/droni

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 459 402.29 €