Seko mums Šodien saziedoti jau 233.17 €

Sniegts atbalsts 813 Ukrainas bēgļu skolēniem

04.10.2022

Ukrainas bēgļu ģimenēm skolas uzsākšanas laiks ir rūpju pilns. Visiem Ukrainas bērniem karš ir nozadzis bērnību! Ģimenes bēgļu gaitās devušās ar vienu ceļojumu somu, kur saliktas pirmās nepieciešamības preces, nevis skolai paredzētās mantas. Ukrainas bēgļu bērniem skolas gaitas jāuzsāk no nulles, viņiem lielais brālis vai māsa nevar atdot savu somu, jo tā palikusi Ukrainā.

Augustā AKROPOLE Rīga un AKROPOLE Alfa veikalos tika organizēta mantu vākšanas akcija, aicinot ziedot skolas lietas - mugursomas, kancelejas priekšmetus, burtnīcas un klades Ukrainas bēgļu bērnu skolas gaitu uzsākšanai. Saziedotās mantas tika nodotas biedrības "Common Ground" pārstāvjiem, kuri ziedojumus izdalīja ģimenēm.

Savukārt, portālā Ziedot.lv notika ziedojumu vākšana, lai reģionu ģimenēm nodotu 50 EUR dāvanu karti, katra skolēna nepieciešamo skolas lietu iegādei. Kopumā saziedoti 8170.29 €, kam savu ziedojumu 20 000 € apmērā pievienoja Swedbank un 5000 € Jānis Rozes grāmatnīca.

50 EUR dāvanu karti saņēma 813 ukraiņu bēgļu skolēni no visas Latvijas:

  • Sēlijas reģiona bērni - no Jēkabpils novada, Kokneses, Neretas novadiem
  • Kurzemes reģiona bērni - no Ventspils, Saldus, Liepājas, Kuldīgas, Pāvilostas novadiem
  • no Vidzemes reģiona bērni - Ogres, Smiltenes, Alūksnes, Valmieras novadiem 
  • Rīgas un Pierīgas, Jūrmalas novadiem
  • no Zemgales reģiona bērniem - Tukuma, Jelgavas, Dobeles novadiem 
  • no Latgales reģiona bērniem- Preiļu, Līvānu, Rēzeknes, Daugavpils novadiem

 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

484 834.57 €